Producent blach dachowych i wyrobów stalowych

Blacha trapezowa Glinmet T 18 - Alucynk

Cena promocyjna 32,90 zł Normalna cena 39,90 zł
Na zamówienie - wysyłka w 7-14 dni
SKU
9990000363
Szerokość całkowita arkusza: 114 cm
Szerokość robocza: 109 cm.

Blacha trapezowa T18 w powłoce alucynkowej

Blacha trapezowa to produkt, który zawdzięcza swoją popularność szerokiemu oraz uniwersalnemu zastosowaniu. Blachę trapezową stosuje się powszechnie jako pokrycie dachowe dla mniejszych i wielkopowierzchniowych zabudowań, na przykład obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, budynków użyteczności publicznej, ale również garaży, małych obiektów usługowych lub handlowych. Blacha trapezowa z powodzeniem sprawdza się również jako blacha elewacyjna czy ogrodzenie.

Blacha trapezowa t18 alucynk glinmet

Powłoka alucynkowa to wzmocniona ochrona w niskiej cenie

Powłoka alucynkowa zapewnia wysoką odporność blachy na niekorzystne warunki atmosferyczne. Powłoka wykonywana jest ze stopu aluminium, który pozwala uzyskać wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, korozją oraz działaniem azotów. Pokrycie blachy powłoką alucynkową zwiększa jej wytrzymałość na działanie środowiska.

połysk

Blacha trapezowa T18 - jeden produkt, wiele zastosowań

Blacha trapezowa T18 wyróżnia się wysoką ekonomicznością wśród materiałów służących jako pokrycia dachowe oraz elewacja. Blacha trapezowa T18 występuje w różnych rodzajach, takich jak: blacha ocynkowana, powlekana czy aluminiowa, oraz w różnych grubościach - od 0,5 mm do 1,5 mm. Dodatkową zaletą blachy trapezowej T18 jest jej sztywność oraz łatwy montaż. Wykorzystanie tego typu blachy trapezowej gwarantuje wytrzymałość, a jej różnorodność stwarza nieograniczone możliwości zastosowania.

Materiał Aluminium(55%), cynk(43,4%), krzem(1,6%)
Szerokość całkowita 1140 mm
Szerokość krycia 1090 mm
Maksymalna długość arkusza 9000 mm
Grubość blachy 0.5 mm
Minimalne nachylenie połaci dachowej 10°
Wysokość całkowita 18 mm
Masa 1m² 5 kg
PRODUCENT GLINMET
Czas realizacji zamówienia Od 1 do 7 dni roboczych

blacha trapezowa T18 alucynk glinmet

Na wytrzymałość i sztywność blachy największy wpływ ma wysokość przetłoczenia (profilu). Oznacza to, iż im wyższy profil, tym blacha będzie bardziej sztywna. Trapezy o niższym przetłoczeniu (T14, T18) idealnie sprawdzą się na budynku o małej i średniej powierzchni. Z kolei blachy trapezowe o wysokim profilu (T35, T55) nadadzą się w przypadku dużych obiektów.
Potrzebujesz innego koloru blachy? Chcesz dowiedzieć się, jak będzie wyglądać dostawa z blachą? Napisz na [email protected] albo zadzwoń +48 (34) 317 61 30, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

blacha trapezowa t18 alucynk glinmet
 

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji
Waga [kg] 0.000000
Szerokość [cm] 114
Wysokość [cm] 1,8
Materiał alucynk
Grubość blachy [mm] 0,5
Szerokość krycia [cm] 109
Minimalne nachylenie połaci dachowej 10 °
Unit Price 25.530000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blacha trapezowa Glinmet T 18 - Alucynk