Blachodachówka

Blachodachówka informacje

Blachodachówka jest stalowym pokryciem dachowym. Produkcja blachodachówek odbywa się z blachy o grubości 0,5 mm. Za sprawą wysoko przetłoczonej fali blachodachówka uzyskuje optymalną sztywność. Blachę dachówkową montuje się na powierzchni o nachyleniu przekraczającym 12°.

Blacha, którą wykorzystuje się do produkcji blachodachówki, jest ocynkowana, następnie powlekana powłokami organicznymi.

Blachodachówka montaż

Montaż dachów blaszanych może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to mocowanie na drewnianych łatach, drugi to montaż bezpośrednio na powierzchnię. Za sprawą zaawansowanej technologii, wykorzystywanej do produkcji blachodachówki, jest ona odporna na korozję, działanie promieni UV, jak również na zarysowania bądź inne uszkodzenia.

Pokrycia dachowe, które są wykonywane z blachy, stanowią znakomitą alternatywę dla drogich dachówek ceramicznych oraz betonowych.

Blachodachówki oferowane przez naszą firmę spełnią Państwa oczekiwania pod względem estetycznego wyglądu i trwałości dachu.

To idealne rozwiązanie do krycia dachów nowych jak również remontowanych obiektów.

Oferta – blachodachówki

Blachodachówka 1

Blachodachówka

Afrodyta

Blachodachówka 2

Blachodachówka

Afrodyta Exclusive

Blachodachówka 4

Blachodachówka

Galla Mat

Blachodachówka 5

Blachodachówka

Monza exclusive

Blachodachówka 6

Blachodachówka

Galla HPS 200

Zadzwoń i zapytaj

Nie wiesz, jaki rodzaj bachodachówki wybrać? Potrzebujesz porady w zakresie liczby arkuszów blachy czy potrzebnych akcesoriów? A może interesuje Cię cena blachodachówki? Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doradzą Ci najlepszy wybór!

Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Możliwe kolory blachodachówek

Call Now ButtonZadzwoń teraz