Blachodachówka

Blachodachówka informacje

Blachodachówka jest stalowym pokryciem dachowym, które swoim wyglądem przypomina tradycyjne dachówki. Produkcja blachodachówek odbywa się z blachy o grubości 0,5 mm. Za sprawą wysoko przetłoczonej fali, blachodachówka uzyskuje optymalną sztywność. Blachę dachówkową montuje się na powierzchni o nachyleniu przekraczającym 12°.

Blacha, którą wykorzystuje się do produkcji blachodachówki, jest ocynkowana, następnie powlekana powłokami organicznymi. 

Jeśli interesuje Cię blachodachówkacena jest dużo niższa niż w przypadku dachówek ceramicznych, jednak odrobinę wyższa od blach trapezowych. Wynika to jednak z faktu większej atrakcyjności blachodachówki i tym samym większych możliwości jej zastosowania. Pasuje ona do budynków urządzonych w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu.

 

Blachodachówka montaż

Montaż blachodachówki może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to mocowanie na drewnianych łatach, drugi to montaż bezpośrednio na powierzchnię. Za sprawą zaawansowanej technologii, wykorzystywanej do produkcji blachodachówki, jest ona odporna na korozję, działanie promieni UV, jak również na zarysowania bądź inne uszkodzenia.

Pokrycia dachowe, które są wykonywane z blachy, stanowią znakomitą alternatywę dla drogich dachówek ceramicznych oraz betonowych.

W naszej ofercie znajduje się blachodachówka modułowa oraz blachodachówka w arkuszach. Ta pierwsza jest dużo prostsza w montażu. Można ją kłaść praktycznie na każdym dachu. Jej zaletą jest również ograniczenie ilości odpadów. Zanim jednak zakupimy odpowiednią ilość blachy, musimy dokładnie zmierzyć dach, by wyliczyć wymiary blachodachówki. 

 

Blachodachówki oferowane przez naszą firmę spełnią Państwa oczekiwania pod względem estetycznego wyglądu i trwałości dachu.

To idealne rozwiązanie do krycia dachów nowych, jak również remontowanych obiektów.

Oferta – blachodachówki

Blachodachówka 1

Blachodachówka

Afrodyta

Blachodachówka 2

Blachodachówka

Afrodyta Exclusive

Blachodachówka 4

Blachodachówka

Galla Mat

Blachodachówka 5

Blachodachówka

Monza exclusive

Blachodachówka 6

Blachodachówka

Galla HPS 200

Cena blachodachówki - Zapytaj

Nie wiesz, jaki rodzaj bachodachówki wybrać? Potrzebujesz porady w zakresie liczby arkuszów blachy czy potrzebnych akcesoriów? A może interesuje Cię cena blachodachówki? Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doradzą Ci najlepszy wybór!

Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Możliwe kolory blachodachówek

Blachodachówka
5 (100%) 1

Call Now ButtonZadzwoń teraz