Blacha trapezowa

Blacha trapezowa to blacha falista w kształcie trapezu o różnych wymiarach.

Jedną z jej podstawowych zalet jest odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Blacha trapezowa to bardzo ekonomiczny i wytrzymały materiał jako pokrycie dachów i elewacji dla różnego rodzaju budynków. Nasza firma posiada szeroki wybór profili od wysokości 7 mm do 35 mm oraz wiele rodzajów blach: ocynkowane, powlekane, alucynk. Nowością jest blacha trapezowa wykonywana w powłoce HPS 200, ktaóra charakteryzuje się bardzo  wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu wyborowi blacha trapezowa ma bardzo szerokie zastosowanie na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym

Materiał ten można montować na dachach całkowicie płaskim lub o niewielkim kącie nachylenia. Kształt dachu powinien być jednak jak najprostszy.

Blacha trapezowa – zalety

Blacha trapezowa to materiał ekonomiczny, lekki, wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i niekorodujący. Jest bardzo popularnym rozwiązaniem w przypadku dachów domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, obiektów magazynowych i gospodarczych. Blacha trapezowa najlepiej sprawdza się do krycia dużych i prostych połaci dachowych.

Blacha trapezowa jest wyjątkowo lekka, dlatego można ją stosować na dachach, których obciążenie dachówkami cermicznymi lub cementowymi nie jest możliwe. Pomimo swojej niskiej wagi, blacha dachowa jest wyjątkowo wytrzymała. Degradacyjne działanie wiatrów i gwałtownych zjawisk atmosferycznych nie jest w stanie jej zniszczyć. Blacha trapezowa jest także odporna na wodę oraz wilgoć, dzięki czemu nigdy nie rdzewieje. Odpowiednie zamontowanie blachy trapezowej gwarantuje jej działanie przez długie lata.

Oferta – blachy trapezowe

Zadzwoń i zapytaj

Nie wiesz, jaki rodzaj bachodachówki wybrać? Potrzebujesz porady w zakresie liczby arkuszów blachy czy potrzebnych akcesoriów? A może interesuje Cię cena blachodachówki? Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doradzą Ci najlepszy wybór!

Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Blacha trapezowa – montaż

Montaż blachy trapezowej może wydawać się na tyle prosty, że będziemy w stanie wykonać go samodzielnie. Wartop jednak powierzyć tę czynność fachowcom, dzięki którym będziemy mieć pewność, że nasz dach będzie nam służył przez długie lata.

Call Now ButtonZadzwoń teraz