Blacha trapezowa

Blacha trapezowa to blacha falista w kształcie trapezu o różnych wymiarach.

Jedną z jej podstawowych zalet jest odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Blacha trapezowa to bardzo ekonomiczny i wytrzymały materiał jako pokrycie dachów i elewacji dla różnego rodzaju budynków. Nasza firma posiada szeroki wybór profili od wysokości 7 mm do 35 mm oraz wiele rodzajów blach: ocynkowane, powlekane, alucynk. Nowością jest blacha trapezowa wykonywana w powłoce HPS 200, która charakteryzuje się bardzo  wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu wyborowi blacha trapezowa ma bardzo szerokie zastosowanie na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym

Materiał ten można montować na dachach całkowicie płaskich lub o niewielkim kącie nachylenia. Kształt dachu powinien być jednak jak najprostszy.

Jeśli interesuje Was blacha trapezowa, cena za m2 jest bardzo atrakcyjna. Jej kupno z pewnością bardziej się opłaci niż inwestycja w dachówkę ceramiczną. W przypadku dachów o niewielkim kącie nachylenia, montaż blachy trapezowej może się okazać najtańszym, a jednocześnie bardzo trwałym rozwiązaniem.

 

Blacha trapezowa – zalety

Blacha trapezowa to materiał ekonomiczny, lekki, wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i niekorodujący. Jest bardzo popularnym rozwiązaniem w przypadku dachów domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, obiektów magazynowych i gospodarczych. Blacha trapezowa najlepiej sprawdza się do krycia dużych i prostych połaci dachowych.

Blacha trapezowa jest wyjątkowo lekka, dlatego można ją stosować na dachach, których obciążenie dachówkami ceramicznymi lub cementowymi nie jest możliwe. Pomimo swojej niskiej wagi, blacha dachowa jest wyjątkowo wytrzymała. Degradacyjne działanie wiatrów i gwałtownych zjawisk atmosferycznych nie jest w stanie jej zniszczyć.

Blacha trapezowa jest także odporna na wodę oraz wilgoć, dzięki czemu nigdy nie rdzewieje. Odpowiednie zamontowanie blachy trapezowej gwarantuje jej działanie przez długie lata.

Oczywiście równie ważną zaletą jest też cena blachy trapezowej. Jest ona dużo niższa niż w przypadku tradycyjnej dachówki, dlatego też krycie dachu blachą trapezową jest ekonomicznym rozwiązaniem. 

Blacha trapezowa – wymiary

W naszym sklepie znajdziecie blachę trapezową o różnych wymiarach. Maksymalna długość arkusza to nawet 13 m, z kolei blachy zwykle wynosi ok. 1 m. Konkretne rodzaje blach różnią się również wysokością przetłoczeń. 

 

Oferta – blachy trapezowe

Blacha trapezowa cena – Zapytaj

Nie wiesz, jaki rodzaj blachy trapezowej wybrać? Potrzebujesz porady w zakresie liczby arkuszy blachy czy potrzebnych akcesoriów? A może interesuje Cię cena blachy trapezowej? Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doradzą Ci najlepszy wybór!

Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Blacha trapezowa – montaż

Montaż blachy trapezowej może wydawać się na tyle prosty, że będziemy w stanie wykonać go samodzielnie. Warto jednak powierzyć tę czynność fachowcom, dzięki którym będziemy mieć pewność, że nasz dach będzie nam służył przez długie lata.

Aby ocenić wymiary blachy trapezowej, będziemy musieli dokładnie zmierzyć dach. 

 

Blacha trapezowa
5 (100%) 2

Call Now ButtonZadzwoń teraz