Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Gąsior modułowy VEGAS

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Gąsior modułowy Vegas jest produktem pasującym pod każdy rodzaj blachodachówki dostępny na polskim rynku. Spisuje się on idealnie jako element wykończeniowy pokrycia dachowego oraz zapewnia estetyczny wygląd. Zdecydowanie warto zainwestować w ten element, by cieszyć się solidnym i trwałym pokryciem dachowym.

W jakim celu używamy gąsiorów dachowych?

Pokrycie dachowe jest niezwykle ważne, żeby utrzymać nasz dom w czystości i porządku. To właśnie on jest pierwszą linią obronną, jeżeli chodzi o walkę z wilgocią i grzybem. Dlatego bardzo istotne jest odpowiednie zabezpieczenie przygotowanej powierzchni, ponieważ skutecznie wydłuży to jego żywotność. Gąsiory dachowe Vegas nie tylko świetnie zabezpieczają dach, ale również dają doskonały efekt wykończeniowy.

Jak zamontować gąsiory dachowe?

Gąsior modułowy montujemy w miejscu, gdzie dwie linie na szczycie dachu przecinają się. Montujemy go do kalenic, a całość służy nam do zapobiegnięcia wdzierania się wody oraz pary wodnej do środka naszego domu.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Gąsiory VEGAS, mimo swojej wysokiej jakości, dostępne są w naszym sklepie w przystępnej cenie. Wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej z obydwu stron idealnie będą spisywać się jako wykończenie pokrycia przez wiele lat. Wspomnienia wymaga również grubość powłoki lakierniczej, która wynosi 25µm, a w przypadku wersji HPS 200 ultra jest to aż 200µm.

Co wyróżnia Gąsior modułowy VEGAS?

Gąsiory VEGAS są wyjątkowe pod wieloma względami. Najważniejszym z nich jest uniwersalność, która sprawia, że wszystkie rodzaje blachodachówek będą tutaj odpowiednie. Gąsior modułowy sprawi, że dach będzie wyglądał również estetycznie, jak gdyby wykonany był z dachówki ceramicznej, ale nie straci on na swojej lekkości.

 

Równie ważnym aspektem jest dostępność w wielu wariantach. Producent stworzył aż trzy rodzaje powłoki: matową, połyskującą oraz HPS200 ultra. Gąsiory modułowe VEGAS występują również w szerokiej gamie kolorów. Wobec tego z łatwością dobierzesz taki wariant, który najlepiej spełnia Twoje wymagania.