Go to Top

Blachodachówka

B lachodachówka jest stalowym pokryciem dachowym. Produkcja blachodachówek odbywa się z blachy o grubości 0,5 mm. Za sprawą wysoko przetłoczonej fali  blachodachówka uzyskuje optymalną sztywność. Blachę dachówkową montuje się na powierzchnię o nachyleniu przekraczającym 12°. Blacha, którą wykorzystuje się do produkcji blachodachówki jest ocynkowana, następnie powlekana powłokami organicznymi. Montaż dachów blaszanych może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to mocowanie na drewnianych łatach, drugi to montaż bezpośrednio na powierzchnię. Za sprawą wysokiej technologii, wykorzystywanej do produkcji blachodachówki jest ona odporna na korozję, działanie promieni UV, jak również na zarysowania bądź inne uszkodzenia. Pokrycia dachowe, które są wykonywane z blachy, stanowią znakomitą alternatywę dla drogich dachówek ceramicznych oraz betonowych. Blachodachówki oferowane przez naszą firmę spełnią Państwa oczekiwania pod względem estetycznego wyglądu i trwałości dachu. Jest to idealne rozwiązanie do krycia dachów nowych jak również remontowanych obiektów.

pasek-podzial

Blachodachówki Modułowe

 

  pasek-podzial

Blachodachówki wykonywane na wymiar

blachodachówka dona,

monza blachodachówka,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,woj. śląskie,Krzepice,

afrodyta,blachodachówka,producent,akcesoria dachowe,woj. śląskie,Krzepice,

blachodachówka afrodyta exclusive,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,blach dachowa,

blachodachówka Monza exclusive,producent blachodachówki,akcesoria dachowe,blacha dachowa,woj. śląskie,Krzepice,

Blachodachówka Temida,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,woj. śląskie,Krzepice,

pasek-podzial

Niezbędne akcesoria dachowe

gąsior do blachodachówki, akcesoria dachowe, producent blach dachowych,woj. śląskie,

Gąsior standard

blachodachówka

Gąsior modułowy VEGAS

pasek-podzial

Produkowana przez nas Blachodachówka jest przycinana na wymiar klienta, dzięki nowoczesnym maszynom, nasze blachy dachowe pozbawione są wad. Nasze blachodachówki wykonane są z renomowanej blachy Arcelor Mittal lub dla najbardziej wymagających z blachy Tata Steel (HPS 200). Każda blachodachówka ma grubość minimum 0,5mm a w przypadku HPS 200 od 0,6 do 0,65. Blachodachówka firmy Glinmet nie jest węższa na przetłoczeniach jak to bywało dawnej na rynku pokryć dachowych, nowoczesna technologia tłoczenia blach dachowych pozwoliła na podwyższenie jakości produkcji.
blachodachówka,arcelor mittal,blachy dachowe,afrodyta,dona,monza,temida,galla modułowa,monza exclusive,

Blachodachówka Afrodyta, Dona, Monza, Monza exclusive, Temida, blacha dachowa, dach, producent blach dachowych, stalowe pokrycie dachowewe, produkcja,blachodachówka,