Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Sztacheta metalowa Eos Glinmet dwustronna - RAL 7016 Grafitowy Mat (wymiary specjalne)

13,99 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990002225

Cena dotyczy 1 sztuki o wybranej długości.
Długość sztachet wynosi od 145 do 195 cm.
Na naszej stronie są również dostępne
sztachety poniżej 140 cm.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

 

Sztacheta metalowa RAL 7016 (grafitowa) powłoka MAT, dwustronny kolor z zakończeniem okrągłym

Sztachety metalowe to nowoczesny system ogrodzeń płotowych. Swoim wyglądem przypominają tradycyjne drewniane sztachety jednak są one zdecydowanie trwalsze oraz nie wymagają corocznej konserwacji.

szare sztachety

Sztachety stalowe produkowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej powlekanej.Warstwa cynku zapewnia ochronę przed niesprzyjającym warunkami atmosferycznym, dzięki czemu sztacheta jest odporna na korozję i nie wymaga konserwacji. Wysokiej jakości powłoka lakiernicza zapewnia trwałość kolorów na wiele lat. Grubość blachy wynosi 0.5 mm. Dostępne są wersje zarówno jednostronnie jak i obustronnie lakierowane. Szukasz innego koloru? Napisz do nas, a my znajdziemy kolor, który będzie Ci odpowiadał.

sztacheta metalowa sztacheta metalowa

Do sztachetek polecamy dodatek w postaci zakończenia sztachety. Ten niewielki element dopełnia wygląd sztachety, a jego montaż jest niezwykle prosty.

sztachety płot

Sztachety metalowe są dostępne w 14 standardowych długościach. Potrzebujesz innego wymiaru? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy produkt który będzie dopasowany do Ciebie. Długość maksymalna sztachety wynosi, aż 4 metry.

sztachety płot

Sztachety posiadają wszelakie zastosowanie, są uniwersalnym produktem, a ich zastosowanie ogranicza się do wyobraźni klienta. Za ich pomocą można zmontować bramy wjazdowe, furtki, panele ogrodzeniowe, jak i całe ogrodzenia od podstaw. Do montażu najczęściej wykorzystuje się nity lub wkręty do podłoża metalowego.

sztachety montaż

Sztachety RAL7016 - montaż

sztachety ral8017 brązowe

Sztachety RAL8017 sztachety ral9005

Sztachety RAL7016

 

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

pokrycia / płoty i pergole / sztachety metalowe stalowe / płot / ogrodzenie

Więcej informacji
Waga [kg] 1.300000
Kolor RAL 7016 STRUKTURA MAT
Szerokość [cm] 11,
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0.5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sztacheta metalowa Eos Glinmet dwustronna - RAL 7016 Grafitowy Mat (wymiary specjalne)