Profile stalowe

Firma Glinmet posiada w swojej ofercie hurtowni stali profile stalowe – kwadratowe i prostokątne. Posiadamy profile zamknięte, zimnogięte, czarne i ocynkowane. Nasze wyroby są wysokiej jakości i w konkurencyjnej cenie. Profile są wyprodukowane z wysokogatunkowejj stali, nadającej się do spawania i ocynkowania. Posiadamy profile w I i II gatunku. Mamy możliwość przycięcia profilu na odpowiedni wymiar.

Profile stalowe od lat wykorzystywane są w przemyśle oraz w budownictwie. Przede wszystkim możemy tworzyć z nich różne konstrukcje nośne. Profile są również stosowane do wzmacniania budynków, dachów czy garaży. Możemy je wykorzystać także do zbudowania balustrady na balkon czy poręczy do schodów. Oczywiście nadają się również do budowy większych konstrukcji, jak hale produkcyjne, magazyny czy galerie handlowe.

Profile stalowe mają wiele zalet, dzięki którym zyskały grono zwolenników. Najważniejsza jest oczywiście ich trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Profile nie ulegają zniekształceniu pod wpływem uderzeń.

Profile stalowe ocynkowane są dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Są odporne na korozję, więc nie straszny im deszcz czy wilgotny klimat. 

Jeśli planujemy zakupić profile stalowe, cena będzie zależeć przede wszystkim od wymiaru profili oraz od ich rodzaju. II gatunek będzie tańszy niż I gatunek. Zapraszamy do kontaktu, by poznać szczegółową wycenę naszych produktów.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz