Zastosowanie blachy dachowej trapezowej T-35

Blacha dachowa oraz elewacyjna trapezowa T-35 znajduje swoje zastosowanie na dużych halach produkcyjnych bądź magazynowych, wiatach oraz na wszelakiego rodzaju wielkopołaciowych budynkach nawet o bardzo małym spadku rzędu 5 stopni.

Dobór wysokości fali trapezu uzależniony jest od kąta pochylenia dachu, a także rozstawu podpór. Można przyjąć, że im kąt nachylenia połaci jest większy, tym można zastosować niższy trapez i analogicznie na odwrót, im kąt pochylenia mniejszy zastosujemy wyższy trapez np. T-35. Podobnie ma się sytuacja jeśli chodzi o rozstaw podpór, im jest gęściej tym niższy trapez można zastosować.

Blacha trapezowa w naszej firmie jest wykonywana na wymiar zamawiany przez klienta (do 12mb w jednym arkuszu), co pozwala na duże ograniczenie kosztów związanych z nadmiarem niepotrzebnych „zakładek”. Blacha trapezowa T-35 to materiał lekki, sztywny i ma bardzo szerokie zastosowanie. Prawidłowa dostosowana do potrzeb klienta i zamontowana blacha dachowa będzie służyć wiele lat bez potrzeby konserwacji.

W przypadku blachy trapezowej T-35 niewątpliwą zaletą jest wysokość fali trapezu co przekłada się na sztywność arkusza, a wtedy rozstaw łat może być nieco zwiększona co również przekłada się na koszt całkowity pokrycia dachowego, ze względu na mniejszą ilość łat lub płatwi.

Blacha Trapezowa T-35 występuje w różnych wariantach. Dostępna jest w 20 różnych barwach Ral i w 5 różnych grubościach powłok. Przy ilości min 700m2 na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić blachę w wielu kolorach Ral i w różnych grubościach 0,5, 0,7, 1mm. Z różną klasą odporności antykorozyjnej – C1, C2, C3, C4, C5.

 
blacha trapezowa,T-35 elewacja,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,glinmet,