Jaką blachę trapezową zastosować na ogrodzenie?

Blachy trapezowe są to blachy faliste w kształcie trapezu, wykonywane z najwyższej jakości blachy. W zależności od potrzeb oferujemy dowolne długości i odcienie blach.

Opcja pierwsza. Z naszego szerokiego asortymentu najtańsza wersją jest trapez T6/T7/T8 w ocynku. Jest to niski trapez zalecany na pokrycie wszelkiego rodzaju bram oraz ogrodzeń i podbitek. Trapez ten z uwagi na bardzo niskie wytłoczenie wymaga gęściej usytuowanych wzmocnień, maximum 1 metr. Arkusze koniecznie są montowane w pionie.Niskie przetłoczenie zapewnia efektowny i estetyczny wygląd. Ten rodzaj trapezu oferujemy również we wszelkich innych kolorach. Specjalnie dla wymagających klientów  oferujemy 2 różna odcienie brązów, brąz czekoladowy (RAL 8017) oraz ciemny brąz (RAL 8019). Tegorocznym hitem sprzedażowym jest blacha drewnopodobna. Doskonale komponuje się z wszelkimi elementami drewnianymi. Jej nowoczesny wygląd połączony jest z funkcjonalnością. Łatwość w utrzymaniu jej estetycznego wyglądu jest również znaczącym atutem.

Opcja druga. Kolejną blachą, którą wykonujemy wedle Państwa życzenia jest Blacha trapezowa T14. Również doskonale nadająca się na ogrodzenia i bramy. Trapez ten,dzięki wyższym i gęściejszym przetłoczeniom, charakteryzuje się większą sztywnością. Wzmocnienia tej blachy powinny być rozłożone maximum co 1,5 metra. Wybierając blachę trapezową T14 wybieramy połączenie sztywności i ekonomii.

Trzecią opcją jest blacha trapezowa T18 , jakże powszechna i często wybierana w naszych domach. Stworzona dla osób szukających spójności wyglądu swojego podwórza. Podstawową zaletą tej opcji jest bardzo duża wytrzymałość i jeszcze większa sztywność trapezu. Odporna na warunki atmosferyczne świetnie nadaje się na większe wyższe ogrodzenia. Blacha ta potrzebuje umocnień maximum 1,6 metra.

Opcja czwarta.Blacha trapezowa T35 idealna na ogrodzenia przemysłowe i płoty tymczasowe. Bardzo sztywna i jedyna nadająca się do położenia pionowo jak i poziomo. Doskonała na konstrukcje, w których praktyczność i wytrzymałości przewyższa wygląd estetyczny.

 
trapez,elewacja,t-14,ral d 7204,ceny,Częstochowa,