Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Pas podrynnowy 183 mm x 20 mm x 2 mb Glinmet

47,54 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990000739

Cena dotyczy 1 sztuki o długości 2 mb.

Pas podrynnowy o wymiarach 183 mm x 20 mm (2 mb)

Pas podrynnowy stanowi obróbkę dachową, która pełni istotną rolę ochronną. Jest to element bezpośrednio przytwierdzony do deski czołowej, znajdujący się za rynną. Pas podrynnowy daje możliwość odprowadzenia skroplin wody, które zostają niewychwycone przez system rynnowy. Dzięki swojej funkcji, pas podrynnowy ochrania drewniane elementy przed zawilgoceniem, sprawiając, że drewno pozostaje suche, a jego żywotność wydłużona.

pas podrynnowy 183 x 20 glinmet

Pas podrynnowy to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczne wykończenie Twojego dachu. Dzięki bezpośredniemu przymocowaniu pasa podrynnowego do deski czołowej, pozostaje ona osłonięta. W ten sposób dach zyskuje harmonizujący ze sobą wygląd połączony z estetycznym wykończeniem. Do produkcji pasów podrynnowych wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, co sprawia, że są one trwałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz procesy starzenia. Pasy podrynnowe występują w 4 powłokach: powłoce alucynkowej, połyskowej, matowej oraz HPS200.

pas podrynnowy 183 x 20 glinmet

Szukasz innej obróbki albo interesuje Cię inny wymiar? Napisz do nas glinmet@glinmet.pl lub zadzwoń +48 (34) 317 61 30, a my dostosujemy produkt do Twoich potrzeb. Wykonujemy również obróbki niestandardowe, których długość wynosi nawet 6 mb (600 cm).

pas podrynnowy 183 x 20 glinmet

Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

producent / obróbka pod rynnę / pokrycia.pl

Więcej informacji
Waga [kg] 2.000000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pas podrynnowy 183 mm x 20 mm x 2 mb Glinmet