Rynny plastikowe KACZMAREK 125

Rynny plastikowe KACZMAREK 125

Plastikowe systemy rynnowe zyskują na popularności. Z uwagi na to, że rynny plastikowe Kaczmarek 125 cechują się dobrą jakością, są to najczęściej wybierane produkty spośród systemów rynnowych. Plastikowe rynny 125 są praktyczniejsze niż ich stalowe lub ocynkowane odpowiedniki, ponieważ są bardziej odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych (np. kwaśnych deszczy). Rynny plastikowe Kaczmarek 125 są lekkie, więc nadają się na domy w różnych stadiach eksploatacji. Nie obciążają dachu ani jego elementów.

Rynny plastikowe Kaczmarek 125 – jakość i wykonanie

Rynny plastikowe Kaczmarek 125 zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. To czyni je odpornymi na wszelkie działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Pamiętaj, że rynny plastikowe 125 to produkt, który kupujemy na wiele lat, dlatego nie warto sugerować się jedynie ceną. Wybierając rynny plastikowe, zawsze miejmy na uwadze jakość materiałów, z jakich zostały wykonane ich wszystkie elementy.

Systemy rynnowe Kaczmarek spełniają wszystkie wymagane normy:

  • PN-EN 607 – Rynny dachowe i elementy wyposażenia z PVC-U – Definicje, wymagania i badania,
  • PN-EN 1462 – Uchwyty do rynien dachowych – Wymagania i badania,
  • PN-EN 12200 – Systemy przewodów rurowych z tworzyw sztucznych do wody deszczowej do zewnętrznego zastosowania ponad ziemią.
Call Now ButtonZadzwoń teraz