Systemy rynnowe

Systemy rynnowe

Żaden dach nie może obyć się bez bez odpowiedniego systemu rynnowego. Systemy rynnowe są niezwykle istotne, ponieważ to one odprowadzają wodę z dachu i chronią ściany budynku przed wilgocią. Montując system rynnowy mamy nadzieję, na jego maksymalną wydajność i bezusterkową pracę przez wiele lat. Dlatego właśnie warto wybrać systemy rynnowe najwyżej jakości, aby bez problemu poradziły sobie nie tylko z deszczem, ale także z nierzadko bardzo ciężkim, marznącym śniegiem. Takie systemy rynnowe znajdą Państwo w ofercie firmy GLINMET.

Rynny – jaki materiał?

W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno systemy rynnowe metalowe, jak i systemy rynnowe plastikowe.

Największą wytrzymałością odznaczają się rynny z blachy cynkowo-tytanowej. Również takie produkty znajdą Państwo w naszym sklepie. Systemy rynnowe ocynk mogą wytrzymać w nienagannym stanie nawet do 100 lat.

Dzięki niskiemu współczynnikowi chropowatości, systemy rynnowe plastikowe posiadają bardzo wysoką odporność na intensywne opady deszczu. Są również odporne na substancje żrące. Ponadto dostępne są w bogatej kolorystyce, a więc łatwo dopasować je do koloru dachu czy elewacji.

Systemy rynnowe do domu – elementy

Na system rynnowy składa się wiele elementów. Do jego zamontowania nie wystarczą jedynie rury spustowe o różnych średnicach. Potrzebna jest również cała masa różnych akcesoriów.

Aby zamontować rynny do ściany potrzebne są haki lub rynajzy. Uchwyty rynnowe natomiast dobiera się w zależności od płaszczyzny, w jakiej biegną główne rynny. W przypadku rynien poziomych potrzebne są uchwyty doczołowe, a w przypadku pionowych – stalowe obejmy. Niezbędne będą również kolanka, łączniki, mufy i narożniki.

Wszystkie elementy niezbędne do zamontowania systemu rynnowego znajdują się w bogatej ofercie firmy Glinmet. Dajemy gwarancję jakości naszych produktów, wszak są to najbardziej eksploatowane części budynku.

Call Now ButtonZadzwoń teraz