Uszczelniacze

Uszczelniacze

Jeżeli w naszym dachu pojawiają się szczeliny, przez które przecieka woda, należy działać natychmiast. W przeciwnym razie może dojść do stałego zawilgocenia ścian, a co za tym idzie – do powstawania niebezpiecznych grzybów i pleśni. Dlatego właśnie usterkę należy usunąć jak najszybciej, np. stosując uszczelniacz dekarski

Uszczelniacze do dachów – jak działają?

Im bardziej skomplikowany kształt dachu, tym większe prawdopodobieństwo występowania miejsc, przez które może przeciekać woda. Szczególnie, jeżeli dach nie został wykonany z należytą starannością. Takie przypadki wymagają użycia uszczelniaczy dachowych.

Uszczelniacz do dachu może być używany jedynie w miejscach nieruchomych, ponieważ nie jest elastycznym, gdy już wyschnie. Co więcej, uszczelniacz dekarski łączy ze sobą materiały, które najczęściej wykorzystuje się przy pokryciu dachowym oraz beton, ceramikę, szkło i większość tworzyw sztucznych. Znajdzie więc zastosowanie nie tylko w przypadku usterek dachu.

Po nałożeniuuszczelniacze do dachów są niewidoczne, pod warunkiem, że zastosujemy uszczelniacz przezroczysty(który możemy pomalować) lub w kolorze pokrycia. W naszej ofercie dostępne są uszczelniacze w różnych kolorach z palety RAL.

Call Now ButtonZadzwoń teraz