Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe

Budowa domu – w tym także dachu– wymaga odpowiednich umiejętności oraz użycia odpowiednich materiałów, narzędzi i akcesoriów. Akcesoria dachowe zwane także akcesoriami dekarskimi są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania dachu. Choć zwykle nie przywiązuje się do ich wyboru większej uwagi, mają one znaczący wpływ na funkcjonalność i długowieczność naszego dachu. Firma Glinmet posiada w swojej ofercie akcesoria dekarskie wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują działanie przez lata.

Akcesoria dachowe – po co?

W ofercie naszego sklepu dostępne są: farby i zaprawki dachowe, folie i membrany dachowe, ławy i stopnie kominiarskie, okna dachowe, uszczelki dachowe, uszczelniacze dekarskie, wentylacje dachowe oraz wyłazy dachowe. Wszystkie produkty zapewniają odpowiednie i bezproblemowe funkcjonowanie dachu przez wiele lat.

Te drobne elementy i ich wykonanie decydują o trwałości dachu. A przecież jego naprawa zwykle wiąże się z niebagatelnymi wydatkami. Dlatego już na początku prac budowlanych warto zainwestować nieco więcej w akcesoria dachowe, aby w późniejszym czasie nie generować sobie dodatkowych kosztów i zmartwień.

Akcesoria do pokryć dachowych

Wszystkie akcesoria do pokryć dachowych pełnią swoje funkcje. Kominki wentylacyjne odpowiadają za wentylację budynku, stopnie i ławy kominiarskie ułatwiają dotarcie do kominów i innych ważnych punktów na dachu, a farby i zaprawki dachowe usuwają niewielkie odpryski lakieru, które mogą powstawać np. w czasie transportu.

Zastosowanie wszystkich akcesoriów bardziej szczegółowo zostało opisane w poszczególnych opisach.

Call Now ButtonZadzwoń teraz