Producent blach dachowych i wyrobów stalowych.

Foroof Stopka do obejm - RAL 7016 Grafitowy

10,57 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001868

Cena dotyczy jednej sztuki.

Stopka do obejm stalowa w kolorze grafitowym - system Foroof

Stopka pozwala na przymocowanie obejm do ścian powstałych z lekkich konstrukcji takich jak drewno, płyty warstwowe czy blachy elewacyjne. Stanowi ona zastępstwo standardowego dybla (wkrętu dwugwintowego). stopka do obejm stalowa grafitowa strotexstal foroof glinmet

System rynnowy Foroof – rynna 150 mm/rura spustowa 100 mm

System rynnowy Foroof to efektywne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. System rynien metalowych Foroof tworzą nowoczesne produkty, które są trwałe, uniwersalne oraz wyróżniają się estetycznym wyglądem. System rynnowy Foroof to gwarancja skutecznego odprowadzania deszczówki, za którą odpowiadają głębokie oraz szerokie rynny, a kolorystyczna i wizualna spójność systemu warunkuje estetyczny oraz harmonijny wygląd budynku. Zastosowanie systemu rynnowego Foroof pozwala cieszyć się jego właściwościami przez długi czas.

system rynny strotexstal foroof glinmet

System rynnowy Foroof Strotex Stal - właściwości

Do produkcji rynien systemu Foroof wykorzystywana jest blacha ocynkowana Colofer pochodzenia austriackiego. Obecność powłoki gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne różnice temperatur. Z kolei wykorzystanie warstwy tworzywa sztucznego do wykończenia powierzchni warunkuje ochronę antykorozyjną oraz zabezpiecza przed niekorzystnym promieniowaniem UV.

foroof rynny strotex stal glinmet
Dokładamy wszelkich starań, aby fotografie naszych produktów były rzetelnym i najdokładniejszym odzwierciedleniem ich rzeczywistego wyglądu. Jednak z powodu ograniczeń technicznych nie możemy zadeklarować stuprocentowej dokładności odwzorowania. W zależności od sprzętu komputerowego, ustawień czy partii towaru, odcienie prezentowanych produktów mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.100000
Kolor RAL 7016
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Foroof Stopka do obejm - RAL 7016 Grafitowy