Blachodachówka kolory RAL

Kolory RAL dla blachodachówek

W naszej firmie można zamówić blachodachówkę i w dowolnym kolorze z poniższej palety kolorów. Blacha stalowa lub blacha aluminium, może być w różnych kombinacjach. Zamówienie jest realizowane tylko przy zakupie całości powyżej 650 m2. Czas realizacji zamówienia od 3 tygodni do 5 tygodni.

Blachodachówka powlekana, stalowa lub aluminiowa (dotyczy wszystkich modeli blachodachówki), grubość 0,45mm; 0,5mm; 0,55mm; 0,6mm; w różnych rodzajach powłok oraz odporności na korozję według klasy korozyjności wg normy PN-EN ISO 12944-2:2001 (C1, C2, C3, C4, C5, C5i, C5m).

 

Blachodachówki firmy Glinmet z łatwością dopasują się do każdej elewacji. Dzięki nim możliwe jest także stworzenie domu o nietuzinkowym wyglądzie. Wszystko dzięki dostępności naszych blachodachówek w każdym z odcieni palety kolorów RAL. 

Blachodachówka Glinemt świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. Natomiast blacha w odcieniu różu lub niebieskiego świetnie sprawdzi się jako wykończenie np. domku dla dzieci. 

Wysoka jakość naszej blachodachówki gwarantuje długą żywotność i piękny wygląd. 

Blachodachówka kolory RAL 1

Grupa odcieni żółtych

Grupa odcieni pomarańczowych

Grupa odcieni czerwonych i różowych

Grupa odcieni purpurowych i fioletowych

Grupa odcieni niebieskich

Grupa odcieni zielonych

Grupa odcieni szarych

Grupa odcieni brązowych

Grupa odcieni białych i czarnych

Call Now ButtonZadzwoń teraz