Go to Top

Z czego stawiać blaszak? Blacha Trapezowa T-7 i T-18

blaszak,blacha trapezowa,T7,T6,T8,garaże,producent,cena

Blaszak, z czego stawiać oto jest pytanie, Firma Glinmet ma dla Ciebie kilka praktyczny rozwiązań.
Opcją pierwsza jest klasyczny blaszak z blachy trapezowej T-7 w kolorze Ocynk na ścianach oraz Blacha T-18 w tym samym kolorze na dachu.  Blacha T-7 za względu na swój niski i szeroki trapez prezentuje się bardzo estetycznie na każdej wielkości ścian. Standardowy wymiar takiej ściany to 5m x 2,5m, idealnie spełnia funkcje garażu, oraz schowka. Blacha trapezowa T-18 na dachu jest bardzo wytrzymała i odporna. Umożliwia  swobodny odpływ wody nawet przy bardzo małym spadzie dachu. Jeżeli na całości konstrukcji zastosujemy Alucynk, nasza budowla staje się odporna na wszelkie zjawiska atmosferyczne przez kolejne 20 lat.

Inną wersją takiego klasycznego blaszaka może być opcja, w której na ściany zastosujemy blachę trapezowa T-14, a na dachu pozostajemy przy trapezie T-18. T-14 to trapez niewiele wyższy, ale za to znacznie węższy i sztywniejszy od blachy T7. Doskonały na większe blaszaki i wiaty.

Opcja trzecia najbardziej ekskluzywna to blaszak w kolorze, w którym na ścianach będzie blacha trapezowa T-7, a na dachu blachodachówka. Konstrukcja z dachem dwuspadowym. Idealny w przypadku małych jednorodzinnych domków, które są pokryte blachodachówką.  Bardzo estetycznie wygląda całość w brązie lub wersja z blachy drewnopodobnej na bokach oraz z brązową blachodachówką na dachu. Jest to połącznie funkcjonalności oraz ekonomii.

, , , , , , , , , , ,