Go to Top

Blacha Trapezowa

B lacha trapezowa to blacha falista w kształcie trapezu o różnych wymiarach.

Blacha Trapezowa to bardzo ekonomiczny i wytrzymały materiał jako pokrycie dachów i elewacji dla różnego rodzaju budynków. Nasza firma posiada szeroki wybór profili od wysokości 7 mm do 35 mm oraz wiele rodzajów blach: ocynkowane, powlekane, alucynk. Nowością jest blacha trapezowa wykonywana w powłoce HPS 200, która charakteryzuje się bardzo  wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu wyborowi blacha trapezowa ma tak szerokie zastosowanie na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Blacha Trapezowa firmy Glinmet o niskim profilu przetłoczenia ma zastosowanie głównie na elewacjach i jako podbitka (T7, T14, T14-Elewacja). Natomiast Blacha Trapezowa firmy Glinmet o wysokim profilu przetłoczenia ma zastosowanie na dachach domów jednorodzinnych, garaży oraz obiektów handlowych (T14, T18, T35). Blacha trapezowa jako pokrycie o szerokim zastosowaniu to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku gdy ważną cechą jest fizyczną jest masa. Wykorzystanie wyżej wymienionego materiału obniża masę konstrukcji połaci. Przy renowacji starszych budynków blacha trapezowa pozwala na pozostawienie istniejącej konstrukcji jeżeli nie jest ona w złym stanie, co nie zawsze jest możliwe przy dachówce ceramicznej. Do dodatkowych zalet należy wymienić: łatwy montaż, odporność na warunki atmosferyczne. Blacha trapezowa w naszej firmie jest wykonywana na wymiar zamawiany przez klienta (do 12m w jednym arkuszu), co pozwala na duże ograniczenie kosztów związanych z nadmiarem niepotrzebnych odpadów. Dla wyjątkowych klientów oferujemy również blachę trapezową w powłoce Drewnopodobnej (Złoty Dąb). Blacha Trapezowa to materiał lekki, sztywny i ma bardzo szerokie zastosowanie, prawidłowa dostosowana do potrzeb klienta morze służyć wiele lat bez potrzeby konserwacji.

Podsumowując w wielu miejscach materiał ten znajduje swoje zastosowanie i jest coraz częściej wykorzystywany ze względu na swoje liczne zalety. Blacha trapezowa to wieloletnia trwałość dachu połączona z dużą estetycznością.

pasek-podzial

Produkujemy Blachy Trapezowe:

blacha trapezowa,akcesoria dachowe,producent,blacha dachowa,trapez,

blacha trapezowa t-14,peoducent blach dachowych,akcesoria dachowe,blacha dachowa,

blacha t-14 elewacja,akcesoria dachowe,producent,blacha dachowa,
blacha trapezowa T-18,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,

blacha trapezowa t-35,producent blach dachowych,

blacha trapezowa T-35 elewacja,producent blach dachowych,akcesoria dachowe,woj. śląskie,Krzepice,

pasek-podzial

Produkowana blacha trapezowa w naszej firmie tłoczona jest wyłącznie z blach renomowanych hut o grubości 0,5mm , 0,65mm i 0,7mm. Głównym dostawcą jest huta ArcelorMittal oraz Tata Steel (Corus). Wszystkie oferowane przez nas blachy dachowe (Blacha Trapezowa lub Blachodachówka) produkowane są w Naszej firmie (42-160 Krzepice, ul Rolnicza 13). Dlatego możemy zapewnić krótki czas wykonania blach dachowych, który ustalamy indywidualnie średnio wynosi on od 2 do 5dni roboczych. Wszystkie Blachy Trapezowe oraz Blachodachówki są znakowane przez hutę które dostarcza nam blachę  (Arcelor Mittal, Data, godzina) z wykluczeniem alucynku i ocynku. Nasze blachy dachowe posiadają wszystkie atesty oraz deklaracje zgodności.